539 361 056

Sport

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Malarskie naklejki i szablony samoprzylepne na ścianę – motywy sportowe

Szablon malarski to idealny pomysł na udekorowanie pokoju bądź salonu. W prosty i niedrogi sposób można sprawić, że pomieszczenie nabierze ciekawego i unikatowego charakteru. W naszym sklepie internetowym znaleźć można motywy sportowe, które są strzałem w dziesiątkę zwłaszcza w przypadku dzieci i młodzieży. Często są oni zafascynowani daną dziedziną sportową, a może nawet trenują bądź regularnie ćwiczą. Szablon ścienny będzie więc wyrażał ich pasję i sprawi, że ich pokój w pełni będzie odzwierciedlał ich osobowość.

W naszym bogatym asortymencie znaleźć można najróżniejsze sportowe naklejki ścienne. Dostępne są one w szerokiej gamie kolorystycznej. Każdy znajdzie tu odpowiedni dla siebie motyw, nie ważne, czy jest nim baletnica lub rowerzysta. Młodzież szczególnie zainteresować może styl skate. Poszczególne postacie sportowców są w ruchu, całość dodaje więc wnętrzu dynamiki, co spodoba się młodym osobom. Naklejki ścienne do pokoju dziecka mogą zostać wybrane wspólnie bądź stanowić prezent-niespodziankę od rodziców. Nastolatek z pewnością doceni tego typu gest, zwłaszcza, że sport często bywa miłością na całe życie.

Piłka nożna, karate, rower, snowboard, taniec i żagle - to tylko niektóre z naszych propozycji. Do statycznych pomieszczeń warto wprowadzić nieco więcej ruchu. Naklejki mogą być także ciekawym uzupełnieniem aranżacji pokoju w przypadku małych dzieci. Np. statek stanowić może motyw odkrywcy i zdobić ściany przedszkolaka, który lubi słuchać bajek o piratach i skarbach. Z kolei postać baletnicy może kojarzyć się dziewczynkom z motywem księżniczki lub wróżki. Szablony ścienne mogą też zdobić wnętrza sal gimnastycznych i treningowych albo klubów sportowych. Możliwości jest naprawdę wiele, a jednym problemem w ich realizacji są jedynie ograniczenia naszej wyobraźni.

Nie ulega wątpliwości, że sport jest sposobem życia. Można być fanem danej dziedziny lub samemu aktywnie ćwiczyć, a nawet zajmować się sportem bardziej profesjonalnie. Niezależnie od tego, jak pasja się przejawia, naklejki ścienne z ciekawymi motywami sportowymi, dają nie tylko ciekawy efekt wizualny ale sprawiają również, że wnętrze pomieszczenia staje się bardziej osobiste i miło jest w nim przebywać.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków