539 361 056

Motoryzacja

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Naklejki i szablony malarskie na ścianę - samochody, wyścigówki i motocykle

Naklejki i szablony na ścianę to efektowna, przykuwająca wzrok dekoracja, której nie sposób nie zauważyć. Taki oryginalny element zdobniczy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chce podkreślić swój indywidualny styl i pokazać charakter. Dzięki wykorzystaniu naklejek i szablonów może powstać bardzo atrakcyjny design ścian, co przyczyni się do podniesienia poziomu estetycznego pomieszczenia. Takie elementy dekoracyjne znakomicie nadają się zarówno do sypialni, salonu, nowoczesnego biura, jak i pokoju dziecka czy nastolatka. W ofercie naszego sklepu floflo.pl znajdują się atrakcyjne wzory na ścianę jako szablon lub naklejki malarskie. Można je nakleić lub pomalować przy wykorzystaniu szablonu. Naklejki wykonano z wysokogatunkowej samoprzylepnej, matowej folii, zaś szablony z folii samoprzylepnej. Oferujemy wyłącznie wzory unikatowe, które oparte są na autorskich projektach naszych plastyków. Wszystkie są chronione prawami autorskimi, co daje pewność ich autentyczności i oryginalności. Bogactwo wzorów i kolorystyka przyprawia o zawrót głowy, ale pragniemy by nasi klienci mieli wybór i to różnorodny.

Pośród zróżnicowanego asortymentu dekoracji ściennych znajdują się naklejki i szablony malarskie, które przeznaczone są do pokoju dziecka lub dorastającego nastolatka. Każdy chłopiec marzy o tym, by zostać kierowcą wyścigówki czy ciężarówki dlatego przygotowaliśmy ciekawą ofertę dekoracji na ścianę w tematyce motoryzacyjnej. Samochody i wyścigówki oraz samoloty i motocykle to bardzo atrakcyjne propozycje dla małych fanów aut i odrzutowców. W naszej ofercie znajdują się interesująco zaprojektowane naklejki i szablony, które kolorystycznie i rozmiarowo można dopasować do pokoju swojego dziecka, zgodnie z jego zainteresowaniami i upodobaniem. W sklepie dostępne są wzory różnych modeli aut, takich jak ferrari, garbus, cadillac, stare i klasyczne auta i motocykle, w tym old timer i choper oraz samochody wyścigowe. Dla chłopców, którzy marzą o tym, żeby zostać pilotami mamy efektowne samoloty pasażerskie, odrzutowce i bombowce.

Wszystkie oferowane produkty to bardzo dobrej jakości elementy dekoracyjne na ścianę, w pełni bezpieczne dla dzieci i dla ściany. Idealne przylegają, nie wymagają trzymania podczas aplikacji na ścianę i nie powodują zacieków.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków