539 361 056

Zwierzęta

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Naklejki i szablony ścienne z motywami zwierząt

Naklejki i szablony ścienne to propozycja, wobec której trudno pozostać obojętnym, zwłaszcza jeśli ceni się oryginalne, pomysłowo udekorowane wnętrza. Są wymarzone do pokoju dziecka - dzięki nim ściany, meble lub lustro będą wyglądać tak, jakby zostały przeniesione prosto z pięknej bajki.

Zależy nam, aby projekty naszych plastyków i dekoratorów były unikatowe, dlatego oferujemy wzory na zamówienie. Gwarantujemy, że samoprzylepne naklejki na ścianę ze zwierzętami, a także jednorazowe szablony malarskie powstające pod szyldem naszego sklepu nie są powielane z żadnych ogólnodostępnych grafik. Dokładamy wszelkich starań, by dzieci czuły się naprawdę wyjątkowo, przebywając w towarzystwie niesamowitych i przy tym bardzo sympatycznych zwierząt! Patrząc na zwierzęce motywy dekorujące ścianę lub szafę, dziecko może odczuwać inspirację do zabawy, chęć wyciszenia się albo posłuchania fantastycznej opowieści. Przyjaźnie nastawione zwierzaki sprawią, że maluch poczuje się bezpiecznie i będzie chętnie przebywał w swoim pokoju.

Warto docenić to, jak pomysłowym rozwiązaniem jest upiększanie dziecięcego pokoju z wykorzystaniem naklejek lub szablonów przedstawiających koty, misie, pieski i inne stworzeniacieszące się sympatią maluchów. Nikt nie przepada za remontami, dlatego możliwość szybkiej i niewymagającej dużego nakładu pracy odmiany wyglądu pomieszczenia jest czymś, z czego warto skorzystać. Naklejki na ścianę ze zwierzętami można przykleić samodzielnie, choć asysta syna lub córki jest jak najbardziej wskazana! Oczywiście wiemy, że nasi Klienci oczekują trwałych i estetycznych efektów, dlatego dbamy o to, by dostarczane im produkty były najwyższej jakości. Nawet najpiękniejsze dekoracje wiele tracą, jeśli nie są perfekcyjnie wykonane. Nasze naklejki ścienne powstają z trwałej samoprzylepnej folii o matowym połysku, a szablony zwierząt na ścianę ze znakomicie przylegającej do powierzchni samoprzylepnej folii szablonowej.

Jeśli chcą sprawić Państwo swojemu dziecku prawdziwą radość na długo, zachęcamy do zaprojektowania naklejki lub szablonu. Zdjęcia lub pliki wektorowe, które otrzymujemy, stają się podstawą do opracowania indywidualnego zamówienia.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków