539 361 056

10-1442 naklejka PTAKI

produkt dostępny
10-1442 naklejka  PTAKI
Dekoracyjna naklejka ścienna inspirowana ptakami lecącymi na tle zachodzącego słońca.

Rozmiar XS - 60 x 60 cm
Rozmiar S - 70 x 70 cm
Rozmiar M - 80 x 80 cm
Rozmiar L - 90 x 90 cm
Rozmiar XL - 100 x 100 cm
Rozmiar XXL - 120 x 120 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
kolor naklejki
Cena: 58,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Naklejka Opisy filmu Ptaki

Niewielkie nadmorskie miasteczko Bodega Bay zostaje zaatakowane przez niesłychanie agresywne ptaki. Początkowe sporadyczne przypadki zamieniają się szybko w prawdziwą inwazję. Przerażeni mieszkańcy desperacko walczą o życie, a ogólnej panice towarzyszą próby opanowania sytuacji... "Ptaki" to jeden z najlepszych i najważniejszych thrillerów w historii kina. Mimo upływu lat film nic nie stracił na swej atrakcyjności.

Stworzyliśmy dla klientów możliwość wyboru rozmiaru naklejki od XS po XXL. Ponadto nasz sklep proponuje coś jeszcze. Zamiast naklejki, dla osób chcących zwiększyć trwałosć wzoru proponujemy szablon malarski. Będzie to rozwiązanie na długie lata, bez kłopotów z ubytkami w farbie czy odklejaniem się materiału. Szablon ścienny parzenica także dostępny jest w sześciu rozmiarach. Co ważne, możemy go wykonać w lustrzanym odbiciu, a dla najbardziej wymagających klientów przygotujemy naklejkę lub szablon w innych wymiarach, niż zostało to podane. Równy wzór, bez zacieków, proste malowanie czy przylepianie w zależności od wyboru typu dekoracji - wszystko na wysokim poziomie dla naszych klientów. Oferujemy produkt ceniony na rynku w dobrej cenie! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przed składaniem zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków