539 361 056

obrazy drukowane na płótnie

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Ludowe, folkowe i etno obrazy drukowane na ścianę - polski folklor

Obrazy drukowane na płótnie to niedrogi i prosty sposób na to, by wprowadzić do poszczególnych pomieszczeń więcej koloru i życia. Na szczególną uwagę zasługują drukowane obrazy folkowe i ludowe. Są one nawiązaniem do dekoracji domów naszych dziadków i babć, gdzie nie brakowało motywów folkowych. Jednocześnie są one zaprezentowane w nowoczesnym wydaniu, dzięki czemu dobrze współgrają z współczesnymi aranżacjami pomieszczeń. Dekoracja etno na ścianę z daleka będzie przykuwać wzrok i zachwycać swoją oryginalnością. Zadbaliśmy bowiem o to, aby nasze ludowe obrazy drukowane były ciekawą wizualną interpretacją polskich wzorów, symboli i zdobień znanych z kultury folkowej. Okazuje się, że jest ona kopalnią inspiracji, która jednocześnie pozwala na sięgnięcie do korzeni i pokazanie, że jesteśmy z nich dumni.

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite obrazy ludowe. Motywy są różne: koguty, ptaki, rośliny, słynna zakopiańska parzenica i wiele innych. Postawiliśmy na żywe i intensywne kolory, które nadają dobrze znanym nam motywom życia. Jednocześnie ich kolorystyka jest zróżnicowana, dzięki czemu łatwo dobrać ją do konkretnych aranżacji i barw ścian oraz mebli. Folkowe obrazy to także świetny pomysł na prezent, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które cenią sobie ludową kulturę ichcą podkreślać swoje korzenie. Polski folklor jest bogaty i fascynujący, a wprowadzenie jego elementów do swojej codzienności sprawi, że nabierze ona rumieńców. Obrazy drukowane są dostępne w różnych rozmiarach: S (30 x 40 cm), M (45 x 60 cm) i L (60 x 80 cm). Zostały one wydrukowane na wysokiej jakości płótnie bawełnianym, który dodatkowo pokryty jest matowym werniksem zapewniającym trwałość i dobry wygląd. Nie wymagają oprawy ani szczególnych warunków przechowywania. Z pewnością zawisną na ścianie na długi czas.

Ludowa kultura w nowoczesnym wydaniu. Czemu nie? W naszej ofercie znaleźć można tanie ale solidnie wykonane obrazy drukowane z ciekawą grafiką, zainspirowaną polskim folklorem. Piękny gest w stronę naszych przodków, a jednocześnie pamięć o tym, kim jesteśmy i co osiągnęliśmy. Warto korzystać z dobrodziejstw lokalnej kultury, która kiedyś ubarwiała życie naszych przodków, a teraz może ubarwiać ją nam.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków