539 361 056

KASZUBSKIE KWIATY wydruk na płótnie

produkt dostępny
KASZUBSKIE KWIATY wydruk na płótnie
Obraz drukowany na wysokiej jakości płótnie bawełnianym, pokryty matowym werniksem zapewniającym trwałość i dobry wygląd.  Nie wymaga oprawy.


Dostępne rozmiary :

Rozmiar S -  40 x 30 cm
Rozmiar M - 60 x 45 cm
Rozmiar L -  80 x 60 cm

Wysyłka w ciągu trzech dni roboczych

Konfiguracja produktu

rozmiar
Cena: 95,00zł
Ilość:

Folkowy obraz drukowany na płótnie – kaszubskie kwiaty

Obrazy na ścianę to zawsze bardzo atrakcyjne elementy wyposażenia wnętrz. Mogą być malowane farbami, haftowane lub drukowane na płótnie. Bez względu na technikę wykonania zawsze wzbudzają zainteresowanie i budzą zaciekawienie odbiorców. Te z motywem etno nawiązują do bogatego i wciąż żywego folkloru ludowego i są bardzo chętnie wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach.
Kaszubskie kwiaty to motyw bardzo efektowny pod względem wizualnym. W naszym sklepie posiadamy folkowy obraz drukowany na płótnie, który wykonany jest na wysokogatunkowej tkaninie bawełnianej. Żywe barwy kwiatów i symetria wzoru wprowadzają ład i porządek na obrazie, co działa relaksująco i wyciszająco na odbiorcę. Taka kolorystyka doskonale prezentuje się na czarnym tle płótna, sprawiając wrażenie trójwymiarowości. Etno obraz na płótnie pokryty jest matowym werniksem, który doskonale zabezpiecza i chroni kolory. Jest idealnie wykonany i nie potrzebuje już dodatkowej oprawy.

Polski wzór ludowy to zawsze bardzo interesujący motyw, który świetnie się czuje na każdej ścianie. Obecność takiego obrazu w pomieszczeniu świadczy o dobrym guście, ceniącym polską sztukę ludową. Może on stanowić również doskonały pomysł na prezent, zwłaszcza dla rodziny przebywających za granicą, ponieważ będzie przypominał o polskich korzeniach i przywiązaniu do tradycji.
W naszym sklepie dostępne są różne rozmiary obrazów, które można dopasować do swoich osobistych upodobań. Bardzo staranny i precyzyjny wydruk na płótnie świadczy o wysokiej jakości oferowanego produktu.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków