539 361 056


Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU WWW.FLOFLO.PL i WWW.NAKLEJKIDEKORACYJNE.NET

 

 

 

I. Informacje ogólne

 

Podmiotem prowadzącym sklep internetowy pod adresem www.naklejkidekoracyjne.net  i www.floflo.pl zwane dalej Sklepem jest BOLESŁAW FIGIEL prowadzący działalność  gospodarczą pod nazwą PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA PLUS ul. Grodzka 14/16 lok.11, 31-006 Kraków, powiat Kraków, woj. Małopolskie Numer NIP 9451263858 Numer REGON 356261041 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa

 

Adres do korespondencji: ArchitekciPLUS, Kraków 31-444, ul. Ostatnia 1C/B2.

Adres elektroniczny do korespondencji: sklep@floflo.pl

Administratorem danych osobowych na stronach floflo.pl oraz naklejkidekoracyjne.net (zwany dalej Administratorem), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest: PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA PLUS Bolesław Figiel.

 

II. Złożenie zamówienia

 

1. Zamówienia mogą być składane na jeden z wymienionych niżej sposobów:

a. przez stronę internetową www.naklejkidekoracyjne.net lub www.floflo.pl

b. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@floflo.pl

 

2. Każde zamówienie (oprócz opisu przedmiotu) musi zawierać: dane nabywcy do umieszczenia na fakturze, adres, pod który ma zostać wysłany zamawiany towar oraz numer telefonu do kontaktu z zamawiającym.

 

3. Zamówienia na łączną wartość 300 PLN brutto (nie licząc kosztów wysyłki), będą realizowane jedynie po dokonaniu płatności przelewem.

 

4. Zamówienia na kwotę poniżej 20 PLN brutto (nie licząc kosztów wysyłki) nie będą realizowane.

 

5. Zaznaczamy, że każda naklejka i szablon są wykonywane na zamówienie. Nawet przy odbiorze osobistym konieczne jest wcześniejsze złożenie zamówienia. Nie wykonujemy naklejek "na poczekaniu", nie mamy magazynu gotowych naklejek i szablonów malarskich. Wynika to ze zbyt dużej różnorodności wzorów, rozmiarów i kolorów.

 

 

III. Potwierdzenie zamówienia

 

1. Każde zamówienie przed przyjęciem do realizacji będzie potwierdzane telefoniczne lub mailowo w terminie trzech dni roboczych od jego wpłynięcia. W trakcie tej rozmowy/wymiany mailowej istnieje możliwość skorygowania danych adresowych lub rezygnacji z zamówienia.

 

2. Jeśli pracownikowi nie uda się potwierdzić zamówienia w ciągu trzech dni roboczych to zamówienie takie zostanie anulowane. Po potwierdzeniu zamówienia zostaje ono natychmiast przekazane do realizacji. Potwierdzenie zamówienia oznacza zawarcie umowy kupna-sprzedaży. Przesłanie zamówienia jest jedynie złożeniem oferty zakupu.

 

 

IV. Realizacja zamówienia

 

1. Każda transakcja potwierdzana jest fakturą VAT lub paragonem fiskalnym dołączanym do przesyłki. Wraz z fakturą lub paragonem fiskalnym kupujący otrzyma niniejszy Regulamin.

 

2. Realizacja zamówienia obejmuje dwa etapy: przygotowanie przesyłki oraz transport. Przygotowanie przesyłki może trwać od 1 do 5 dni roboczych zależnie od bieżących stanów magazynowych (w razie braku materiałów, dolicza się czas potrzebny na dostarczenie folii od Producenta - średnio 3-4 dni). Transport może trwać od 1 do 2 dni.

 

3. Klient dokonując zakupu zobligowany jest do akceptacji Regulaminu Sklepu i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędne do realizacji jego zamówienia. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie na potrzeby związane z realizacją i wysyłką zamówienia – w tym przekazanie danych adresowych firmie kurierskiej DPD lub Poczcie Polskiej.

 

4. W celu szybszego zrealizowania zamówienia Klienta, należy przesłać potwierdzenie dokonania przelewu na adres e-mail: sklep@floflo.pl (pozwala to pominąć etap oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty w Banku).

 

 

V. Sposoby płatności

 

1. Za zamówiony towar kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych możliwości:

a. przedpłata wnoszona na rachunek bankowy Pracowni Architektonicznej PLUS. na podstawie faktury proforma,

b. wpłata gotówkowa dokonywana w siedzibie  Pracowni Architektonicznej PLUS podczas odbioru zamówienia,

c. wpłata gotówkowa dokonywana w momencie odbioru przesyłki od kuriera.

d. zapłata kartą kredytową lub przelewem bankowym za pośrednictwem serwisu dotpay.pl

 

 

VI. Sposoby dostawy

 

1. Kupione towary wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (wariant szybszy - przesyłka najczęściej jest już na następny dzień u Klienta) lub Poczty Polskiej - przy składaniu zamówienia należy wybrać odpowiednią formę przesyłki.

 

2. Po ustawieniu formy przesyłki na "Kuriera DPD" (płatność przelewem, dotpay), koszty jawią się następująco: koszt transportu dla  paczek o masie do 10 kg wynosi 19 PLN netto

 

3. Po zaznaczeniu formy przesyłki "Kurier DPD pobranie" (płatność przy odbiorze), koszt przesyłki wynosi 23 zł.

 

4. Po wybraniu opcji formy przesyłki na "Pocztex" (płatność przelewem), koszt przesyłki wynosi 18 zł.

 

5. Po wybraniu opcji formy przesyłki na "Pocztex pobranie" (płatność przy odbiorze), koszt przesyłki wynosi 30 zł.

 

6. Koszt transportu paczki o niestandardowych gabarytach jest ustalany dla każdej przesyłki osobno. Zamawiający zostanie poinformowany o tym koszcie w momencie potwierdzenia zamówienia.

 

7. Kupujący, odbierając przesyłkę od Kuriera, powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń kupującego z tytułu uszkodzenia lub utraty w transporcie.

 

 

VII. Gwarancja i niezgodność towaru z umową

 

1. Wszystkie towary sprzedawane w sklepie internetowym www.naklejkidekoracyjne.net i www.floflo.pl są  nowe, sprzedający gwarantuje właściwą jakość materiałów i wykonania.

 

2. Wszystkie towary sprzedawane w sklepie internetowym www.naklejkidekoracyjne.net i www.floflo.pl są objęte 12-miesięczną gwarancją w zakresie trwałości koloru oraz przyczepności do ścian.

 

3. Gwarancja oraz uprawnienia z tytułu niezgodności towaru z umową  nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego zgłoszonymi później przez Kupującego niż w chwili odebrania przesyłki i sprawdzenia jej zawartości.

 

4. Roszczenia z tytułu gwarancji nie wyłączają, nie zawieszają  ani nie ograniczają uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego / dz.u.2002.141.1176/.

 

5. Reklamacja.

Kupujący ma prawo zgłosić reklamację pisemnie lub drogą mailową w terminie 2 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową. Reklamacja zostanie rozpoznana w terminie 14 dni roboczych od daty jej doręczenia ze wskazaniem czy Sprzedający reklamację uznaje, a jeżeli tak to w jakim terminie zostanie wykonana wymiana produktu lub jego naprawa.  Całkowity koszt naprawy lub wymiany produktu obciąża Sprzedającego. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia przedmiotu z winy użytkownika, wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa klient.

 

 

VIII. Zwrot towarów

 

Zgodnie z art 10.3. ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku towarów wykonywanych lub modyfikowanych na konkretne zamówienie. W tej grupie mieszczą się naklejki ścienne i szablony malarskie wytwarzane jednostkowo dla zamawiającego.

 

 

IX. Postanowienia końcowe

 

1. Opisy produktów zamieszczone na stronach www.naklejkidekoracyjne.net i www.floflo.pl mogą odbiegać od rzeczywistych cech. Szczególnie dotyczy to kolorów wyświetlanych w różny sposób na różnych monitorach. Sprzedający dokłada wszelkich starań by prezentowane informacje były na bieżąco aktualizowane.

 

3. Wszelkie sporne kwestie między sprzedającym i kupującymi będą rozstrzygane przez sąd powszechny.

 

4. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem sprzedaży obowiązują odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny /dz.u. 2012.1225/; ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej(…)/ dz.u. 2002.141.1176/; ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczna / dz.u. 2002.144.1204/.

 

 

 

 

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków