539 361 056

Dla dzieci

Sortuj wg:
Strona: [1] / 1

Kolorowe naklejki i szablony na ścianę do pokoju dziecięcego

Urządzanie pokoju dziecięcego stwarza nieograniczone możliwości aranżacji. Nowoczesne i bezpieczne mebelki i kolorowe pluszaki to nie wszystko, ponieważ ważny jest także wygląd ściany. Już dla nowo narodzonego maluszka można wybrać efektowny motyw z dobrotliwym misiem czy ze słonikiem nad łóżeczkiem. Starsze dzieci po konsultacji z rodzicami, ucieszą się mając we własnym pokoiku ulubione motywy z bajek, zwierzątko lub inny wzór w zależności od ich upodobań.

Bardzo wiele interesujących, pięknych i kolorowych dekoracji pokoju dziecięcego i młodzieżowego oferuje nasz sklep online floflo.pl. Wszystkie oferowane wzory urzekają niebanalnym i efektownym wzornictwem, które jest precyzyjnie opracowywane przez nasz zespół doświadczonych i niezwykle utalentowanych grafików i projektantów wnętrz. To dzięki ich kreatywnym i twórczym pomysłom, ściana w pokoju dziecka, może stać się przepięknie udekorowana, a co najważniejsze sprawi mu niesłychaną radość.

W naszej ofercie znajdują się szablony na ścianę dla dzieci, które mogą być również naklejkami ściennymi. Naklejka ścienna dla dzieci wykonana jest z trwałego i mocnego materiału, jakim jest samoprzylepna, matowa folia, zaś szablon malarski z samoprzylepnej folii szablonowej, również dobrze i trwale przylegającej do ściany, co zapewnia komfortowe i bezpieczne malowanie. Zarówno naklejka ścienna jak i szablon to dwie możliwości wyboru, dzięki któremu można wybrać interesującą opcję dekoracji ściany.

Pośród różnorodnego i bajecznie kolorowego asortymentu znajdują się zarówno misie, motylki, wróżki i baletnice dla dziewczynek, jak i wozy strażackie, wyścigówki i rakiety kosmiczne dla chłopców. Jest to tylko niewielki wycinek naszej oferty produktowej, ponieważ mamy wiele innych interesujących motywów, w tym folkowe szablony na ścianę dla dzieci. Specjalizujemy się w dystrybucji efektownych motywów etnicznych i dysponujemy wieloma atrakcyjnie zaprojektowanymi wzorami dla maluchów. Nasza marka oferuje jedynie unikalne, autorsko opracowane wzory. Taka oferta zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie oryginalny i nieszablonowy styl.

 

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków