539 361 056

10-381 naklejka TANIEC

produkt dostępny
10-381 naklejka TANIEC
Naklejka ścienna lub szablon malarski z sylwetką tańczącej baletnicy.

Rozmiar XS - 20 x 26 cm
Rozmiar S - 40 x 52 cm
Rozmiar M - 60 x 78 cm
Rozmiar L - 80 x 104 cm
Rozmiar XL - 100 x 130 cm
Rozmiar XXL - 120 x 156 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 65,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Naklejka na ścianę z motywem tanecznym - wzór balet

Naklejki ścienne i wzory stworzone z pomocą szablonów to przykuwająca wzrok dekoracja ściany, która doda charakteru każdemu wnętrzu. Zwiewna baletnica ozdobi zarówno dziecięcy pokój małej tancerki, jak i pustą powierzchnię w salonie czy domowym biurze, a dzięki nieskomplikowanej aplikacji przeprowadzenie takiej metamorfozy jest błyskawiczne, za to efekt - spektakularny!

Ten delikatny i subtelny motyw taneczny dostępny jest jako szablon do odmalowania lub naklejka. Wykonany z wysokiej jakości folii szablon ścienny baletnica pozwoli samodzielnie udekorować dowolną powierzchnię - folia szablonowa dokładnie przylega do ściany, zapobiegając zaciekom podczas malowania. Dzięki temu gotowy wzór zachowuje wyraźne krawędzie i dobrze odwzorowane detale, niezależnie od wybranej techniki malarskiej. Dobrze znosi zarówno nanoszenie farby pędzlem, jak i wałkiem czy poprzez dociskanie gąbki, a po skończonej pracy wystarczy zaczekać, aż motyw wyschnie, i delikatnie usunąć szablon.
Z kolei naklejka na ścianę baletnica wykonana jest z folii samoprzylepnej o matowym wykończeniu, dzięki czemu nie odbija światła i współgra z matowością ściany, prezentując się naturalnie i estetycznie.

Ta oryginalna ozdoba na ścianę to łatwy sposób na odmienienie wnętrza bez wysiłku. Naklejki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, by jeszcze lepiej dopasowywały się do stylistyki danego pomieszczenia, a zarówno naklejki, jak i szablony mogą być wykonane na życzenie w innym rozmiarze i w odbiciu lustrzanym.
To propozycja nie tylko dla tych, co lubią balet - motyw tancerki doskonale uzupełni jasne, nowoczesne wnętrza, sprawdzi się też jako ciekawy kontrapunkt dla ciemnych, drewnianych mebli. Szablony i naklejki dają duże pole do popisu dla kreatywności, więc ostateczny efekt zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu i wyobraźni.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków