539 361 056

PARZENICA KOLOROWA II wydruk na płótnie

produkt dostępny
PARZENICA KOLOROWA II  wydruk na płótnie
Obraz drukowany na wysokiej jakości płótnie bawełnianym, pokryty matowym werniksem zapewniającym trwałość i dobry wygląd.  Nie wymaga oprawy.


Dostępne rozmiary :

Rozmiar S -  30 x 40 cm
Rozmiar M - 45 x 60 cm
Rozmiar L -  60 x 80 cm

Wysyłka w ciągu trzech dni roboczych

Konfiguracja produktu

rozmiar
Cena: 165,00zł
Ilość:

Góralski obraz drukowany na płótnie - parzenica

Produkt nie tylko dla osób z górskich terenów lub z krewnymi czy przodkami, którzy mieszkali w tamtych rejonach. To góralski obraz drukowany na płótnie dla wszystkich, którzy cenią sobie kulturę naszego kraju, górskie klimaty i ciekawy, chwytliwy oraz przyciągający nastrój, jaki towarzyszy tamtejszej ludności. Przygotowaliśmy ten obraz dla wszystkich fanów folkowych rozwiązań. Jest to produkt wykonany na płótnie bawełnianym, dzięki czemu nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, tak łatwo jak niektóre dostępne na rynku tkaniny. Na pięknym tle o lekko kontrastujących ramach znalazło się sporo wzorów o góralskim charakterze. Folkowy obraz parzenica dostępny jest w kilku rozmiarach od S przez M, a na L kończąc - z wyborem odpowiedniej długości i szerokości nie powinno więc być problemów. Szczegółowe dane na temat wymiarów dostępne są obok zdjęcia.

Góralski obraz został pokryty matowym werniksem, co zwiększa jego trwałość, przekłada się to oczywiście na większą jakość malunku. Ponadto nasz produkt nie wymaga oprawy, przez co lepiej się prezentuje. Brak opraw to także brak dodatkowych elementów do czyszczenia. Propozycja, jaką oferujemy dostępna jest w naprawdę korzystnej cenie. Chcemy, aby każdy miał dostęp do kultury naszego kraju stąd odpowiednia kwota za piękne wykonanie folkowego obrazu przypominającego nam o polskich górach. W razie jakichkolwiek pytań na temat tego obrazu lub wątpliwości przed zakupem, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na pytania i rozwiąże problemy!

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków