539 361 056

10-1205 naklejka KARATE

produkt dostępny
10-1205 naklejka  KARATE
Dekoracyjna naklejka ścienna lub szablon malarski z sylwetką karateki.

Rozmiar XS - 20 x 28 cm
Rozmiar S - 40 x 56 cm
Rozmiar M - 60 x 84 cm
Rozmiar L - 80 x 112 cm
Rozmiar XL - 100 x 140 cm
Rozmiar XXL - 120 x 168 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 43,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Samoprzylepny szablon malarski z motywem karate

Karate to sport, który wymaga hartu ducha, wytrwałości oraz pokory - dlatego jest to tak imponujące, kiedy uprawiają je dzieci. Specjalną propozycją jest dla nich naklejka na ścianę karateka, która znaleźć się może w ich pokoju. Szablon ten przedstawia młodego karatekę w ruchu: jego pozycja ciała jest perfekcyjnie skoordynowana, przypominając o pięknie tego sportu. Naklejka dostępna jest w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, z łatwością można więc ją dopasować do danego pomieszczenia czy pomysłu na aranżację. Ta dekoracja ścienna będzie przypominać dziecku o jego pasji, a także motywować go do pracy w tym obszarze. Co ważne, będzie ono czuło, że jego trud i zaangażowanie są zauważane i wspierane przez rodziców. To właśnie dlatego motyw ten jest idealny do pokoju małego sportowcy - przekaz jaki ze sobą niesie jest naprawę duży. Poza tym może on bardzo ciekawie komponować się z całą aranżacją pomieszczenia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by ten szablon malarski karate został wykorzystany w miejscach, gdzie trenuje się i ćwiczy ten rodzaj sportu. Niezależnie od przeznaczenia, naklejka ta będzie prezentować się bardzo elegancko i odda ducha tej dyscypliny sportowej. Co ważne, jest ona prosta do samodzielnego naklejenia, a także dobrze przylega do ściany - nie ma mowy o żadnych zaciekach i nierównościach. Jednocześnie wzór dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Okazuje się, że nie trzeba wiele, by pasję jaką jest karate wprowadzić do swoich wnętrz. Naklejka jest bardzo stylowa i może stanowić sentymentalną pamiątkę, obok której stanie półka ze zdobytymi nagrodami i wyróżnieniami. Może ona także po prostu ukazywać piękno oraz szlachetność tego sportu - wszystko zależy od danej wizji.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków