539 361 056

10-1212 naklejka DOWNHILL

produkt dostępny
10-1212 naklejka  DOWNHILL
Dekoracyjna naklejka ścienna z sylwetką rowerzysty.

Rozmiar XS - 30 x 31 cm
Rozmiar S - 40 x 42 cm
Rozmiar M - 60 x 63 cm
Rozmiar L - 80 x 84 cm
Rozmiar XL - 100 x 105 cm
Rozmiar XXL - 120 x 126 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 51,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Szablon samoprzylepny na ścianę z sylwetką rowerzysty

Dekoracyjna naklejka ścienna z sylwetką rowerzysty to idealny dodatek dekoracyjny dla każdego miłośnika przejażdżek rowerowych, niezależenie od wieku. Ten motyw sportowy zachwyca swoją dynamiką i przywołuje miłe wspomnienia z własnych wypraw rowerowych. Naklejka może być także ciekawą propozycją dla miłośników tego sportu, którzy śledzą zawodowców i kibicują im. Motyw DOWNHILL został także stworzony z myślą o młodych ludziach, którzy nie lubią nudy i utartych schematów. Oczekując więc, że wystrój ich pokoju będzie niebanalny, a jednocześnie na czasie. Po motyw sięgnąć mogą także kluby sportowe, wypożyczalnie rowerów czy sklepy oferujące sportowe gadżety - dzięki niemu wnętrze będzie wyglądać bardziej profesjonalnie.

Szablon z sylwetką rowerzysty dostępny jest w różnych rozmiarach i kolorach, z łatwością dopasować można go do danego pomieszczenia, a także swojej wizji dekoracji. Jest on równocześnie łatwy do nałożenia - można mieć gwarancję, że pięknie się będzie prezentował, a także, że nie powstaną żadne zacieki. Szybko i niedrogo udekorować można pokój, tak, aby motyw rowerzysty zaskakiwał i przykuwał wzrok. Nie ulega wątpliwości, że rower to jeden z najpopularniejszych pojazdów. Niemal każdy z nas okazyjnie wybiera się na przejażdżkę rowerową. Często kojarzy się on z latem i wakacjami. Rower wywołuje wiele pozytywnych skojarzeń, nie tylko wśród fanów tego sportu. Dlatego ten szablon malarski wydaje się być bardzo uniwersalny i będzie pasować do różnego typu miejsc (m.in. pokój nastolatka, korytarz, garaż, sala sportowa, ściana sklepu). A wszystko to w atrakcyjnej cenie! Naklejka na ścianę to prosta i szybka sztuczka, by wnętrze nabrało ciekawego i niebanalnego charakteru.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków