539 361 056

10-1210 naklejka SNOWBOARD

produkt dostępny
10-1210 naklejka  SNOWBOARD
Naklejka ścienna lub szablon z sylwetką snowbordzisty.

Rozmiar XS - 20 x 24 cm
Rozmiar S - 40 x 48 cm
Rozmiar M - 60 x 72 cm
Rozmiar L - 80 x 96 cm
Rozmiar XL - 100 x 120 cm
Rozmiar XXL - 120 x 144 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 42,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Szablon do malowania ścian - motyw sportowy snowboardzisty

Szablon do malowania ścian z motywem snowboardzisty to doskonały sposób na szybkie odświeżenie pokoju, bez kosztownego remontu i ciężkiej pracy. Pozwoli własnoręcznie stworzyć wzór w dowolnie wybranym kolorze i wielkości, dzięki czemu z jego pomocą udekorujemy zarówno dużą, pustą ścianę w salonie czy sypialni, jak i niewielki fragment w wąskim przedpokoju. Szablon na ścianę snowboardzista wykonany jest z samoprzylepnej folii szablonowej, która dokładnie przywiera do ściany i dzięki temu umożliwia nanoszenie farby bez konieczności przytrzymywania, a jednocześnie chroni przed przenikaniem farby pod szablon, więc gotowy wzór zachowuje ostre krawędzie bez zacieków i dokładnie odwzorowane detale. Po wyschnięciu wystarczy delikatnie usunąć folię i cieszyć się spektakularnym efektem.

Dla tych, którzy chcą ożywić swoje wnętrze bez malowania, doskonałym rozwiązaniem jest samoprzylepna naklejka ścienna snowboard wykonana z trwałej folii o matowym wykończeniu. W naszym asortymencie dostępne są naklejki w różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasują się do każdego wnętrza, współgrając z barwą ściany lub z nią kontrastując. Motyw sportowy sprawdza się szczególnie dobrze w pokojach młodzieżowych - podkreśla ich dynamikę i energię, ale będzie też przykuwającą wzrok dekoracją gabinetu czy sypialni.

Zarówno naklejki, jak i szablony mogą zostać wykonane na życzenie w innych niż proponowane rozmiarach, a także w odbiciu lustrzanym. Są one produktami jednorazowego użytku. Ich dużą zaletą jest to, że nie zajmują miejsca, z łatwością ozdobią więc nawet najmniejsze pomieszczenia, bez zajmowania cennej przestrzeni. To dekoracja, która nigdy nie stanie się zbierającym kurz bibelotem.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków