539 361 056

10-1207 naklejka KARATE

produkt dostępny
10-1207 naklejka  KARATE
Dekoracyjna naklejka ścienna lub szablon malarski z sylwetką karateki.

Rozmiar XS - 20 x 21 cm
Rozmiar S - 40 x 42 cm
Rozmiar M - 60 x 63 cm
Rozmiar L - 80 x 84 cm
Rozmiar XL - 100 x 105 cm
Rozmiar XXL - 120 x 126 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 42,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Naklejka samoprzylepna do pokoju dziecka lub sypialni - motyw karate

Naklejka na ścianę karate to energetyczna dekoracja, która ożywi każde wnętrze przy niewielkim nakładzie pracy. Wykonana jest z trwałej folii samoprzylepnej o matowym wykończeniu, dzięki czemu nie odbija światła i nie odznacza się wyglądem od ściany, a przy tym jej aplikacja jest błyskawiczna. Karateka w trakcie treningu to świetna ozdoba do pokoju dziecka lub do sypialni czy nawet salonu, której dużą zaletą jest to, że nie zajmuje miejsca - udekoruje więc nawet najmniejsze pomieszczenie, nie zagracając jednocześnie przestrzeni.
Naklejka ta dostępna jest także jako malarski szablon ścienny, z którego pomocą można własnoręczne odmalować wzór. Dobra przyczepność folii szablonowej gwarantuje, że farba nie wsiąknie pod szablon, a gotowy motyw zachowa ostre i wyraźne krawędzie oraz doskonałe odwzorowanie detali. Farbę można nanieść tradycyjnie pędzlem, wałkiem lub gąbką, albo zastosować farbę strukturalną dla ciekawszego efektu, a po wyschnięciu wystarczy delikatnie usunąć szablon i cieszyć się udekorowaną ścianą.

W naszym asortymencie naklejki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, a wzory mogą być także wykonane w odbiciu lustrzanym lub w innym niż proponowane rozmiarze. Wszystko po to, by zarówno szablony, jak i naklejki jeszcze lepiej dopasowywały się do wszystkich wnętrz. Karateka ozdobi pokój fana sztuk walki, doda dynamiki minimalistycznemu salonowi albo ożywi pustą ścianę w przedpokoju, a bezproblemowa i szybka aplikacja umożliwi metamorfozę pomieszczenia w krótkim czasie i bez dużych kosztów. Daj więc się ponieść fantazji i udekoruj przestrzeń wokół siebie tym oryginalnym wzorem.
Szablony malarskie i naklejki ścienne są produktami jednorazowego użytku.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków