539 361 056

10-1200 naklejka ROWER

produkt dostępny
10-1200 naklejka ROWER
Naklejka ścienna lub szablon z sylwetką rowerzysty.

Rozmiar XS - 20 x 22 cm
Rozmiar S - 40 x 44 cm
Rozmiar M - 60 x 66 cm
Rozmiar L - 80 x 88 cm
Rozmiar XL - 100 x 110 cm
Rozmiar XXL - 120 x 132 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 46,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Naklejka malarska z sylwetką rowerzysty - wzór na ścianę

Sport rowerowy, uprawiany rekreacyjnie lub wyczynowo to znakomity sposób na relaks i zdrową, zadbaną sylwetkę. Aktywny tryb życia sprzyja dobremu zdrowiu i samopoczuciu, dlatego warto być czynnym fizycznie i propagować zdrowy styl życia. Jednym z bardzo dobrych pomysłów jest urządzenie swojego wnętrza w oryginalnym stylu i podkreślenie w nim cech swojego charakteru i osobowości, a także preferowanego stylu życia. Szablon z sylwetką rowerzysty to doskonała propozycja na dekorację ściany dla amatora dwóch kółek.
W ofercie naszego sklepu floflo.pl znajduje się efektowny wzór na ścianę, który przedstawia sylwetkę rowerzysty w trakcie jazdy. Motyw cyklisty dostępny jest zarówno jako naklejka na ścianę, jak i szablon malarski. Oferowane dekoracje ścienne wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, dzięki którym szablon idealnie trzyma się na ścianie, nie wymaga podtrzymywania podczas malowania, jest równy i stabilny i nie powoduje żadnych zacieków. Naklejki są wykonane z samoprzylepnej, matowej folii, zaś szablony z samoprzylepnej folii szablonowej.

Naklejka ścienna "rower" to doskonała propozycja na dekorację ściany dla miłośnika jazdy na rowerze, zarówno dla osoby dorosłej, jak i malucha i nastolatka. Idealnie pasuje do pokoju dziecka, do sypialni czy specjalistycznego sklepu rowerowego. Ten atrakcyjny motyw na ścianę dostępny jest w różnych rozmiarach, kolorystyce, a nawet w odbiciu lustrzanym. Dzięki skorzystaniu znaszego wygodnego i przejrzystego konfiguratora można dobrać wzór z postacią rowerzysty w wybranej przez siebie, najkorzystniejszej opcji, ponieważ można go także zobaczyć na kolorze wybranej ściany.
Szablony i naklejki to produkty bardzo efektowne pod względem wizualnym, dzięki którym każde wnętrze zmieni się nie do poznania.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków