539 361 056

10-090 naklejka PARZENICA

produkt dostępny
10-090 naklejka  PARZENICA
Dekoracyjna naklejka ścienna inspirowana motywem parzenicy.

Rozmiar XS - 20 x 30 cm
Rozmiar S - 40 x 60 cm
Rozmiar M - 60 x 90 cm
Rozmiar L - 80 x 120 cm
Rozmiar XL - 100 x 150 cm
Rozmiar XXL - 120 x 180 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 45,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Naklejka dekoracyjne na ścianę - wzór parzenica

Dekoracyjna naklejka ścienna zainspirowana motywem znanej wszystkim parzenicy. Wyjątkowy wzór, który doskonale sprawdzi się we wnętrzach klasycznych i tych nowoczesnych. Będzie to także odpowiedni wybór do pomieszczeń jasnych i przestronnych oraz nieco ciemniejszych. Tutaj cała zasługa w barwie. Do wyboru udostępniamy naszym klientom całą paletę kolorów, w jakich nasze naklejki mogą powstać, aby każdy mógł dobrać odpowiedni egzemplarz. Naklejka na ścianę wykonana jest z samoprzylepnej, matowej folii. Niezwykle trwała i łatwa w montażu, dzięki czemu wystarczy jedna osoba klejąca wzór na ścianie.

Stworzyliśmy dla klientów możliwość wyboru rozmiaru naklejki od XS po XXL. Ponadto nasz sklep proponuje coś jeszcze. Zamiast naklejki, dla osób chcących zwiększyć trwałosć wzoru proponujemy szablon malarski. Będzie to rozwiązanie na długie lata, bez kłopotów z ubytkami w farbie czy odklejaniem się materiału. Szablon ścienny parzenica także dostępny jest w sześciu rozmiarach. Co ważne, możemy go wykonać w lustrzanym odbiciu, a dla najbardziej wymagających klientów przygotujemy naklejkę lub szablon w innych wymiarach, niż zostało to podane. Równy wzór, bez zacieków, proste malowanie czy przylepianie w zależności od wyboru typu dekoracji - wszystko na wysokim poziomie dla naszych klientów. Oferujemy produkt ceniony na rynku w dobrej cenie! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przed składaniem zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków