539 361 056

10-093 naklejka PARZENICA VI

produkt dostępny
10-093 naklejka PARZENICA VI
Dekoracyjna naklejka ścienna inspirowana motywem parzenicy.

Rozmiar XS - 20 x 31 cm
Rozmiar S - 40 x 62 cm
Rozmiar M - 60 x 93 cm
Rozmiar L - 80 x 124 cm
Rozmiar XL - 100 x 155 cm
Rozmiar XXL - 120 x 186 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 45,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Góralska naklejka ścienna - ornament parzenica

Podhalańska sztuka ludowa obejmuje piękne stroje, wyroby rzemieślnicze ze skór, drewna i wełny, a także charakterystyczne elementy zdobnicze takie jak efektowne hafty czy wzór parzenicy. Ten atrakcyjny, góralski wzór jest często wykorzystywany nie tylko na strojach ludowych, ale także na nowoczesnych i modnych ubraniach, meblach i innych elementach wyposażenia. Parzenica todoskonały pomysł na ozdobienie ściany, ponieważ taki motyw to ponadczasowa klasyka w nowoczesnym wydaniu.
Nasz sklep oferuje różne rodzaje naklejek i szablonów malarskich, inspirowanych motywem parzenicy. Prezentowana folkowa naklejka parzenica to bardzo interesujący element zdobniczy, który od razu przykuje wzrok twoich gości. Jest bardzo efektownie zaprojektowana, a uwagę zwracają dwa symetrycznie ułożone serca, które przydają jej romantycznego charakteru.

Oferowane produkty zostały wykonane z doskonałej jakości materiałów, a są nimi samoprzylepna, matowa folia i samoprzylepna folia szablonowa. Naklejki doskonale przylegają do ściany, wzór jest równy i gładki, a w przypadku szablonu malarskiego, namalowany motyw jest idealnie odwzorowany, bez żadnych zacieków i plam.
Naklejka i szablon na ścianę ornament w formie parzenicy to doskonały pomysł na zdobienie ścian nie tylko dla miłośników folkloru góralskiego. Taki wzór świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach, urządzonych w różnych stylistykach, zarówno w kuchni, jak i w salonie lub sypialni, ale także w nowoczesnym biurze czy firmie związaną z branżą turystyczną.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków