539 361 056

10-058 naklejka WYCINANKA LUDOWA

produkt dostępny
10-058 naklejka WYCINANKA LUDOWA
Naklejka ścienna lub szablon z motywem etno / folk.

Rozmiar XS - 20 x 45 cm
Rozmiar S - 30 x 67 cm
Rozmiar M - 40 x 90 cm
Rozmiar L - 60 x 135 cm
Rozmiar XL - 80 x 180 cm
Rozmiar XXL - 100 x 225 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 51,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Wycinanka ludowa - etno naklejka i szablon na ścianę

Dekoracyjna naklejka na ścianę w stylu folkowym spełni oczekiwania wymagających klientów naszego sklep. Doskonałe wykończenie i charakterystyczny, tradycyjny design to największe atuty naklejki. Proponujemy wycinanki w różnych kolorach, dzięki temu bez znaczenia będzie barwa czy styl, w jakim wykończono pomieszczenie. Kilkadziesiąt odcieni dopasuje się do tych jaśniejszych i ciemniejszych sypialni, pokojów gościnnych czy dziecięcych. Naklejka folkowa na ścianę wykonana została z samoprzylepnej, matowej folii. Jest niezwykle trwała. Klej natomiast utrzyma naklejkę przez długi czas bez obaw o jej odklejanie się szczególnie na krawędziach. Wycinanka ludowa może być wybrana przez naszych klientów w kilku rozmiarach, które opisaliśmy od XS do XXL. Dokładne wymiary można znaleźć obok zdjęcia. Naklejanie dekoracji jest niezwykle proste, wystarczy do tego jedna osoba. Co ważne, oprócz elementu samoprzylepnego proponujemy możliwość wyboru szablonu malarskiego również na taśmie samoprzylepnej. Odpowiednio namalowany wzór może przetrwać nawet długie lata bez kłopotów, nie trzeba się obawiać między innymi blaknięcia koloru. Otrzymany wzór po namalowaniu będzie miał idealnie równe krawędzie. Wycinanka ludowa w wersji szablonu lub samoprzylepnej naklejki jest jednorazowym produktem. Oferowany egzemplarz to najwyższa jakość wykonania przy zachowaniu odpowiedniej staranności. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naklejki zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wycinanka dostępna jest w korzystnej cenie.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków