539 361 056

10-526 naklejka DMUCHAWIEC

produkt dostępny
10-526 naklejka  DMUCHAWIEC
Dekoracyjna naklejka ścienna inspirowana motywem dmuchawca.

Rozmiar XS - 20 x 29 cm
Rozmiar S - 40 x 58 cm
Rozmiar M - 60 x 87 cm
Rozmiar L - 80 x 116 cm
Rozmiar XL - 100 x 145 cm
Rozmiar XXL - 120 x 174 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 45,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Dmuchawce na ścianę - unikalna naklejka

Nic tak dobrze nie obrazuje ulotności życia, jak dmuchawce. Nie jest to jednak powód do smutku, a jedynie do chwytania każdej chwili i czerpania z niej tego, co najlepsze. Jeżeli ta myśl wpasowuje się w Państwa podejście do życia, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. Dmuchawiec na ścianę to propozycja skierowana nie tylko do osób młodych, do ludzi usposobionych optymistycznie, pragnących wzbogacić aranżowaną przez siebie ścianę o ciekawą, nietuzinkową dekorację. Naklejka ścienna dmuchawiec została wykonana z samoprzylepnej, matowej folii. Jest również dostępna w wersji szablonu malarskiego. Produkt dobrze przylega do ściany, a otrzymany wzór jest równy i łatwy w czyszczeniu. Naklejka na ścianę dmuchawce, podobnie jak reszta przygotowanych przez nas propozycji, może być wykonana w dowolnym rozmiarze oraz w formie odbicia lustrzanego. Naklejka jest produktem jednorazowym.

Zachęcamy do skorzystania z przedstawionej przez nas oferty każdą osobę, która pragnie ożywić urządzane przez siebie pomieszczenie. Naklejka w kształcie dmuchawca znajdzie zastosowanie w wielu wnętrzach - sypialni, pokoju dziennym, przedpokoju, a nawet kuchni czy łazience. Dobrze sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach o charakterze mieszkalnym, ale także przestrzeniach biurowych, hotelowych, kawiarnianych czy restauracyjnych. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów, jak również ich atrakcyjną cenę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wybrania odpowiedniego dla Państwa wariantu.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków