539 361 056

10-598 naklejka DRZEWO

produkt dostępny
10-598 naklejka DRZEWO
Naklejka lub szablon malarski z sylwetką drzewa, idelana do łączenia z kilku sztuk. Przy zamówieniu większej ilości możliwość rabatu.

Rozmiar XS - 20 x 45 cm
Rozmiar S - 40 x 90 cm
Rozmiar M - 60 x 135 cm
Rozmiar L - 80 x 180 cm
Rozmiar XL - 100 x 225 cm
Rozmiar XXL - 120 x 270 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
odbicie lustrzane
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 34,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Naklejka - szablon naścienny "drzewo"

Prezentowany produkt to wysokiej jakości naklejka lub szablon malarski w kształcie drzewa, na ścianę. Do tworzenia naszych naklejek oraz szablonów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, a wykonujemy je z wysokiej jakości tworzywa, jakim jest matowa samoprzylepna folia szablonowa. Jest ona na tyle wytrzymała, by dać się nakleić bez uszkodzenia lub rozdarcia naklejki, a na tyle elastyczna by dała się wygodnie nałożyć na powierzchnię ściany.

Ciekawą alternatywą dla tapet, o powtarzalnych wzorach stały się w ostatnim czasie szablony na ścianę. Drzewo to popularny i estetyczny motyw, który doskonale pasuje do nowoczesnego wnętrza, o minimalistycznym designie i pozwoli stworzyć oryginalny i niepowtarzalny klimat. Oferujemy szablony w wielu kolorach i rozmiarach, co daje duże możliwości personalizacji, a także pozwala na twórcze łącznie egzemplarzy o różnej wielkości. Tworzenie wzorów przy użyciu oferowanych przez nas szablonów jest wygodne. Produkty te nie wymagają dodatkowego podklejania.

Osoby, które nie lubią samodzielnie malować ścian, mogą zdecydować się na drugi proponowany przez nas sposób dekoracji, jakim jest naklejka ścienna. Drzewo naklejone na ścianę, z pewnością będzie wyglądać równie interesująco, jak to które zostało wykonane przy pomocy szablonu. Oferowane przez nas naklejki ścienne, to produkt, który gorąco polecamy wszystkim miłośnikom eleganckich wnętrz oraz zwolennikom własnoręcznego zdobienia ścian.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków