539 361 056

10-002 naklejka KOGUTY

produkt dostępny
10-002 naklejka KOGUTY
Naklejka ścienna z motywem ptaków - kogutów, w stylistyce ludowej w nowoczesnej formie.

Rozmiar XS - 20 x 31 cm
Rozmiar S - 40 x 62 cm
Rozmiar M - 60 x 93 cm
Rozmiar L - 80 x 124 cm
Rozmiar XL - 100 x 155 cm
Rozmiar XXL - 120 x 186 cm

Konfiguracja produktu

rozmiar
typ dekoracji
kolor naklejki
Cena: 45,00zł
Ilość:
Tutaj dowiesz się jak nakleić naklejkę i wymalować wzór z szablonu
Naklejki wykonane są z samoprzylepnej, matowej folii.

Wszystkie wzory są dostępne jako naklejka lub szablon malarski.
Szablony wykonane są z samoprzylepnej folii szablonowej, dzięki czemu dobrze przylegają do ściany, nie wymagają trzymania w trakcie malowania, a otrzymany wzór jest równy i bez zacieków.

Każdy wzór może być wykonany w innym niż podane wyżej rozmiary oraz w odbiciu lustrzanym.

Szablony i naklejki są JEDNORAZOWYM produktem.

Aby dokonać zakupu wybierz atrybuty i złóż zamówienie w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami: e-mail:sklep@floflo lub tel.: 539 361 056

Szablon z kogutami na ścianę – etno dekoracja ścienna w formie naklejki

Motywy ludowe są bardzo chętnie wykorzystywane na różnego rodzaju tekstyliach, takich jak ubrania, obrusy i pościel, ale również na elementach wyposażenia wnętrz. Dekoracje z wzorami etno to interesujące i oryginalne motywy, dzięki którym pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Na uwagę zasługują naklejki ścienne i szablony malarskie, ponieważ są wygodne w zastosowaniu i dają niesamowity efekt dekoracyjny.
Etno dekoracja na ścianę może mieć najróżniejsze formy, które czerpią z bogactwa kultury ludowej. Bardzo atrakcyjnym elementem dekoracyjnym jest szablon z kogutami. Na ścianę nadaje się idealnie, ponieważ jest to niezwykle efektowna ozdoba, która prezentuje się unikanie i bardzo stylowo.

Nasz sklep posiada w swoim asortymencie takie oryginalnie zaprojektowane naklejki ścienne i szablony malarskie. Motyw zwróconych do siebie kogutów świetnie nadaje się do sypialni, gabinetu, kuchni i salonu, ponieważ każdemu wnętrzu użytkowemu przyda niepospolitego charakteru i podniesie walory estetyczne pomieszczenia.
Szablon malarski i naklejka ścienna koguty to produkty, które można wykorzystać jednorazowo. Dzięki materiałom z jakich zostały wykonane, a są nimi samoprzylepna matowa folia i samoprzylepna folia szablonowa bardzo dobrze przylegają do ściany, dając wspaniały efekt wizualny.
Koguty w stylistyce ludowej to znakomita propozycja do wnętrz, urządzonych w różnych aranżacjach, ponieważ są niezwykle atrakcyjnym, elementem zdobniczym, zaproponowanym w nowoczesnej i modnej formie.

Kontakt

539 361 056 /
ul. Ostatnia 1C /B2, I piętro
31-444 Kraków